Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

CL!CK-On: proteza "inna" niż wszystkie !

 

Podczas najważniejszych dla Świata protetyki i ortotyki narządu ruchu targach OT Lipsk 2016 V!GO zaprezentowało po raz pierwszy system CLICK-ON dla protez przedramienia. System pozwala na samodzielną zmianę wyglądu protezy, z uwzględnieniem własnych upodobań, oczekiwań i sytuacji. Pacjent ma możliwość zaprojektować własny wygląd, który zmienia w zależności od potrzeb !

W obecnie zmieniającym się świecie protezy nie są już postrzegane jako tabu. W ręcz przeciwnie - zaczynają być traktowane jako element wyrażania własnego stylu i indywidualności.

 

 

Pierwsza na świecie

W laboratorium Vigo Sterrebeek nasi specjaliści i inżynierowie, pod kierunkiem Jana De Cubber opracowali pierwszy na świecie system protezy ramienia CL!CK-On, który składa się z wymiennych (indywidualnych) elementów, dopasowanych do Użytkownika.

 

                                                                                                                             

Najwyższa technologia i rzemiosło

CL!CK-On jest efektem połączenia najnowszego oprogramowania CGI, druku 3D oraz mistrzowskiego kunsztu obróbki ortopedycznej. Drukowane w technologii 3D gniazdo tworzy trzon systemu zatrzaskowego, mocowane z wymiennymi elementami przy pomocy magnesów. Elementy te mogą być łatwo odłączane i ponownie mocowane za pomocą przycisku. Dolny element wykonany jest z miękkiego materiału, który zapewnia   komfort przy styku z twardymi powierzchniami.

 

Wybierz styl i zaprojektuj swoją własną protezę !

Od teraz możemy zaprojektować wygląd protezy według Twoich upodobań  ! Można wybrać jeden styl, lub łączyć je ze sobą. Wszystkie stosowane materiały są niezwykle trwałe i najwyższej jakości. Po omówieniu wyglądu Twojej protezy CL!CK On nas specjaliści przełożą go na lustrzane odbicie drugiej dłoni - tak by wygląd i kształt odpowiadał indywidualnym wymaganiom anatomicznym. Opracowaliśmy trzy grupy stylów CL!CK-On: 

- codzienny (cassual)

- elegancki (excslusive)

- sportowy (sports)

Idealny kształt zaprojektowany przez Ciebie osobiście !