Ta strona używa plików Cookies. Korzystanie z niej oznacza zgodę na używanie Cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej

ARTROGRYPOZA

Miło nam poinformować, iż dzięki specjalnej procedurze Narodowego Funduszu Zdrowia, firma V!GO wykonuje przy udziale Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie - Prokocimiu bezpłatne zaopatrzenie ortopedyczne dla chorych na Artrogrypozę !

 

 

 

W Polsce możliwe jest kompleksowe leczenie Artrogrypozy, które obejmuje badanie lekarskie, pobyt w szpitalu (w tym zabieg) i wykonanie zaopatrzenia ortopedycznego. Dzięki temu nie ma już konieczności leczenia za granicą - co stanowi duże ułatwienie dla Pacjentów i ich opiekunów. NFZ wytypował referencyjny ośrodek leczenia w  Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie Prokocimiu. Firma V!GO wykonuje indywidualne zaopatrzenie ortopedyczne w w/w szpitalu pod okiem lekarzy prowadzących. Cała procedura (tj. diagnostyka, leczenie i zaopatrzenie ortopedyczne) refundowane jest w całości przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wszystkie zainteresowane osoby   powinni zgłosić się ze skierowaniem od lekarza rodzinnego do poradni ortopedycznej.       Ustalanie terminów dla  pacjentów z artrogrypozą:

w poniedziałki, czwartki, piątki po telefonicznej konsultacji z lekarzem-pod nr tel. 012 6582011 wew. 1410